Zima trwa w najlepsze, ale w sklepach zaczynają pojawiać się powoli końcowo-zimowe kolekcje, a wraz z nimi powiew nowości, które serwowane będą już niedługo, bo już na wiosnę. W sklepach możemy już obserwować, co będzie w tym sezonie hitem. Również w dodatkach, które nosimy na co dzień. I jak zwykle pojawi się wiele propozycji dla każdego, w zależności od temperamentu, charakteru czy ulubionych fasonów oraz kolorów.

Co nowego się pojawi?

W przyszłym sezonie najpopularniejsze będą ciekawe i niepowtarzalne motywy, inspirowane głównie kultura Kuby, a więc pełne żywych, ciepłych kolorów, a także pełne romantycznych fasonów z falbankami, odkrytymi ramionami oraz głębokimi dekoltami; zapowiadane sukienki i spódnice będą miały zdecydowanie rozmiary maxi, a więc będą sięgały ziemi. Wśród motywów pojawi się również miejsce dla ziemi i zjednoczenia z nią. To świetna wiadomość, ponieważ dodatki do tych motywów również będą niezwykle ciekawe. Na uwagę zasłużą między innymi takie akcesoria jak pasek, torebka czy portfel.

Niezbędne akcesoria

Jeśli moda pozwala nam na swobodę i serwuje nam luźne, sporych rozmiarów i długości kreacje, możemy starać się je poskromić za pomocą właśnie pasków, którymi będziemy przytrzymywać w pasie nadmiar spływającego materiału, nadając mu dodatkowego uroku. Również portfele znanych marek idealnie wpasowują się w te modę, proponując skórzane produkty, pełne ciekawych motywów i różnorodnych kolorów; a dla zwolenników bardziej tradycyjnych rozwiązań – skórzane, brązowe i eleganckie, a do tego niezwykle trwałe.